Creatief
- Bedeltje Boek
Bedeltje van een boek. Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00 - Bedeltje LapTop
Bedeltje van een Laptop. Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00 - Bedeltje Mobieltje
Bedeltje van een mobieltje. Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00 - Bedeltje Naaimachine
Bedeltje van een naaimachine. Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00 - Bedeltje Naaischaartje
Bedeltje van een naaischaartje. Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00 - Bedeltje Schaar
Bedeltje van een schaar . Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00 - Bedeltje Schildersezel
Bedeltje van een Schildersezel. Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00 - Bedeltje Schilderspallet
Bedeltje van een Schilderspallet. Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00 - Bedeltje Veiligheids Speld
Bedeltje van een Veiligheids Speld. Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00 - Bedeltje Vingerhoed
Bedeltje van een vingerhoedje. Verkrijgbaar voor een armband, halsband of als paar oorbellen. Indien u de oorbellen besteld bevestigen wij een haakje gemaakt van hypoallergeen [chirurgisch] metaal aan de bedeltjes.
€ 3,00
Belangrijk !
Onze winkel op de Zaanse Schans is beperkt geopend. Wilt u langskomen maak dan een afspraak om teleurstelling te voorkomen.
Momenteel kopen wij GEEN tinnen producten in. Wij verwijzen u graag door naar https://www.tinverzamelaar.nl Hier krijgt u een goede en eerlijke prijs op basis van de kwaliteit van uw tinnen producten.
Voor het doen van reparaties en restauraties kunt u het beste contact met ons opnemen. Wij bespreken dan met u of en zo ja op welke manier wij u van dienst kunnen zijn.
Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar tussen 10.00 en 17.00 uur op telefoonnummer 0299 66 66 30 of vanuit het buitenland 0031 299 666630
Prijsweergave
Alle tarieven op deze website zijn inclusief 21% BTW en exclusief eventuele verzendkosten.
Verzendkosten zijn afhankelijk van de door u te kiezen verzendopties en worden tijdens de bestelprocedure duidelijk weergegeven alvorens u uw bestelling heeft geplaatst.
Intracommunautaire levering is mogelijk indien uw bedrijf buiten Nederland gevestigd is en binnen de EU, en u beschikt over een geldig lokaal BTW Nummer.
Winkelwagen
Mijn account
Inloggen
Wachtwoord vergeten?
Geen account?
Met een account kun je sneller bestellen en heb je een overzicht van je eerdere bestellingen.
Account aanmakenWEBWINKELKEURWIDGET